zadzwoń: 18 541-77-57 zmień kolor na:
Strony Internetowe Nowy Sącz
Firma Oferta Realizacje - Strony internetowe Dysk internetowy  Nowy Sącz Kontakt

Grafika i wizualizacje 3D

Wizualizacje produktów

Zajmujemy się wykonywaniem wizualizacji /renderingów 3d zarówno produktów jak i procesów. Technika modelowania w trzech wymiarach oferuje dobranie stopnia szczegółowości w zależności od potrzeb, jak też stworzenie odpowiednio dopasowanego kontekstu dla prezentowanego produktu.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

Wizualizacja 3D produktuWizualizacje 3D produktówWizualizacje produktówRender 3D produktów

Ilustracje koncepcyjne

Jeżeli chcesz przyciągnąć uwagę klienta efektownym wizualnie plakatem, ulotką lub banerem, na stronie internetowej potrzebujesz ilustracji koncepcyjnej. Na bazie Twoich oczekiwań wymyślimy i zrealizujemy ciekawą i rzucającą się w oczy ilustrację z wykorzystaniem elementów Twojego logo, produktu itp.

ilustracja kreatywnailustracja kreatywnailustracja kreatywnailustracja kreatywna

Ilustrowane instrukcje obsługi / montażu

Instrukcja obsługi to ważny element produktu, który jest bardziej złożony czy zaawansowany technicznie. Ilustracje w takiej instrukcji ukazują w syntetyczny i przystępny sposób czynności niezbędne do wykonania, aby komfortowo i bezpiecznie korzystać z produktu.

Instrukcja instalacji wieszaka grzejnikowegoIlustrowana instrukcja obsługi szelek do djambe

Product VR

Jest to interaktywny sposób prezentacji produktu pozwalający na obejrzenie go z każdej strony obracając o 360 stopni. Użytkownik sam może kontrolować obrót obiektu sterując kursorem myszy.

Rysunki konturowe i ilustracje techniczne

Są to rysunki o charakterze technicznym, jednakże ze zredukowaną ilością detali. Pomagają one przedstawić charakterystyczne cechy produktu, np. określone wymiary handlowe.

ilustracja technicznailustracja technicznaRysunek konturowy i ilustracja technicznaRysunek konturowy

Animacje techniczne

Wykonywane w charakterze realistycznym lub nierealistycznym animacje mogą pokazywać funkcje produktu, jego budowę, sposób montażu czy demontażu, w zwięzły i przystępny w odbiorze sposób.

 
 

Znajdź nas na

Influencja na facebook.com Influencja na twitter.com influencja na google.com

Partnerzy

pisanie tekstów hosting nowy sącz