zadzwoń: 730 568 431 zmień kolor na:
Strony Internetowe Nowy Sącz
Firma Oferta Realizacje - Strony internetowe Dysk internetowy  Nowy Sącz Kontakt

Identyfikacja wizualna firm

Tylko dobrze wykreowany wizerunek Twojej firmy ułatwi przyszłym i obecnym klientom jej zapamiętanie. To dzięki odpowiednio zaprojektowanemu logotypowi, doborowi kolorów oraz krojów czcionek dopasowanym do branży, w której działa Twoja firma, zostanie ona w pamięci Twoich klientów.

Na tym jednak nie koniec. Należy zadbać o to, aby wszystkie publikacje i inne materiały informacyjne trafiające do Twoich klientów były spójne i jednoznacznie kojarzyły się z Twoją firmą. Ten efekt uzyskuje się przez zachowanie formy, kolorystyki i typografi na materiałach reklamowych.

Agencja Interaktywna Influencja zajmuje się każdym aspektem identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Od zaprojektowania logotypu po ciągłą obsługę firm w zakresie przygotowania kolejnych publikacji marketingowych.

Przykładowe identyfikacja wizualna

Poniżej znajdą Państwo przykładową identyfikację wizualną firmy Endorfina - funkcjonującego w Nowym Sączu salonu piękności. W tym konkretnym przypadku otrzymaliśmy od zleceniodawcy zaprojektowane już logo; resztą zajmowała się nasza firma. Prace obejmowały: wykonanie strony internetowej, wizytówek, ulotek promocyjnych, szyldów reklamowych, kuponów rabatowych. Ponadto zajęliśmy się wykonaniem szeregu koncepcyjnych ilustracji reklamowych, informujących o aktualnych promocjach i produktach specjalnych oferowanych przez salon.

 

 

WYBRANA REALIZACJA:

 
  Noclegi Zakopane, Podhale  

Villa Kasper - Noclegi

Responsywna strona internetowa dla Villi Kasper, prezentuje cały obiektu za pomocą wykonanych przez naszą firmę zdjęć i spaceru wirtualnego. Całość podana jest w przejrzysty i nowoczesny sposób, który zachęca odwiedzającego do zagłębiania się w treści zamieszczone na stronie internetowej. Strona dodatkowo wyposażona jest w zaawansowany formularz rezerwacji noclegu, który umożliwia podejrzenie dostępności wszystkich pokoi w obiekcie.

 
         
 
 

Znajdź nas na

Influencja na facebook.com Influencja na twitter.com influencja na google.com

Partnerzy

pisanie tekstów hosting nowy sącz