zadzwoń: 18 541-77-57 zmień kolor na:
Strony Internetowe Nowy Sącz
Firma Oferta Realizacje - Strony internetowe Dysk internetowy  Nowy Sącz Kontakt

Mała poligrafia

Foldery, Ulotki, Wizytówki Nowy Sącz

Aby zaspokoić jak najszerszą listę marketingowych potrzeb generowanych przez każdą firmę, oferujemy projekt oraz druk wszystkich niezbędnych materiałów promocyjnych w formie drukowanej, tj.:

  • Wizytówki
  • Ulotki
  • Plakaty
  • Papier firmowy
  • Foldery informacyjne
  • Billboardy

Dzięki dużemu doświadczeniu i znajomości rynku poligraficznego oferujemy atrakcyjne cenowo rozwiązania, a także pomagamy w wyborze takiej formy publikacji, która będzie mieć największe szanse trafienia do klienta.

Inne usługi poligraficzne

Zajmujemy się również mniej popularnymi usługami poligraficznymi, jak np. projektowaniem  oklein samochodowych. Wykonujemy również segregatory, kołonotatniki, notesy i notatniki, a także długopisy firmowe.

Żadne stawiane przed nami zadanie poligraficzne nie jest dla nas straszne. Zapraszamy do kontaktu.

 

WYBRANA REALIZACJA:

 
  Wyroby hutnicze Bochnia  

Eurostal Południe

Witryna internetowa Eurostal Południe - jednego z największych dostawcy wyrobów hutniczych w południowej Polsce - to przykład responsywnej strony internetowej, która nie traci swoich walorów wizualnych i funkcjonalnych, przy wyświetlaniu na dowolnej wielkości urządzeniach mobilnych. Strona wykonana jest w technologii RWD, oparta na HTML5, CSS3 oraz jQuery. Całość zarządzana jest z poziomu intuicyjnego systemu CMS, który pozwala na szybką edycję i publikację nowych treści na stronie.

 
         
 
 

Znajdź nas na

Influencja na facebook.com Influencja na twitter.com influencja na google.com

Partnerzy

pisanie tekstów hosting nowy sącz