zadzwoń: 730 568 431 zmień kolor na:
Strony Internetowe Nowy Sącz
Firma Oferta Realizacje - Strony internetowe Dysk internetowy  Nowy Sącz Kontakt

Mała poligrafia

Foldery, Ulotki, Wizytówki Nowy Sącz

Aby zaspokoić jak najszerszą listę marketingowych potrzeb generowanych przez każdą firmę, oferujemy projekt oraz druk wszystkich niezbędnych materiałów promocyjnych w formie drukowanej, tj.:

  • Wizytówki
  • Ulotki
  • Plakaty
  • Papier firmowy
  • Foldery informacyjne
  • Billboardy

Dzięki dużemu doświadczeniu i znajomości rynku poligraficznego oferujemy atrakcyjne cenowo rozwiązania, a także pomagamy w wyborze takiej formy publikacji, która będzie mieć największe szanse trafienia do klienta.

Inne usługi poligraficzne

Zajmujemy się również mniej popularnymi usługami poligraficznymi, jak np. projektowaniem  oklein samochodowych. Wykonujemy również segregatory, kołonotatniki, notesy i notatniki, a także długopisy firmowe.

Żadne stawiane przed nami zadanie poligraficzne nie jest dla nas straszne. Zapraszamy do kontaktu.

 

WYBRANA REALIZACJA:

 
  Wycinanie laserowe, cięcie blach Kraków  

Valor - obróbka metali

Strona internetowa dla firmy Valor, zajmującej się nowoczesnymi metodami cięcia i obróbki metali, w atrakcyjny wizualnie sposób prezentuje nieprzeciętne możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa. Zamiast standardowych zdjęć, głównymi elementami strony są filmy z zakładu produkcyjnego, które w najlepszy z możliwych sposób, przybliżają klientom przekrój oferty zakładu. Strona oprogramowana w technologii RWD z wykorzystaniem najnowszych wersji HTML5 i CSS3.

 
         
 
 

Znajdź nas na

Influencja na facebook.com Influencja na twitter.com influencja na google.com

Partnerzy

pisanie tekstów hosting nowy sącz