zadzwoń: 730 568 431 zmień kolor na:
Strony Internetowe Nowy Sącz
Firma Oferta Realizacje - Strony internetowe Dysk internetowy  Nowy Sącz Kontakt

Pozycjonowanie stron internetowych

Dobrze zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa to połowa sukcesu. Równie ważna jest jej widoczność w wyszukiwarce Google.

Oferujemy elastyczne finansowo i skuteczne sposoby pozycjonowania stron internetowych. Wykonujemy pozycjonowanie zarówno stron zamówionych u nas jak i stron wykonanych przez firmy trzecie.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Oferujemy atrakcyjne cenowo rozwiązania, dzięki którym płacisz za wymierne wyniki pozycjonowania. Jeżeli Twoja strona pojawia się w wyszukiwarce zbyt nisko - nie będziesz ponosić żadnych kosztów. Przyjazne formy comiesięcznych rozliczeń pozwolą Ci na zwiększenie liczby potencjalnych klientów odwiedzających Twoja stronę internetową, bez nadmiernego obciążania portfela.

Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo wymagające zajęcie, w którym najważniejszą sprawą jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Dzięki znajomości narzędzi Google, podpowiemy frazy najczęściej wpisywane w wyszukiwarki przez użytkowników internetu związane z Twoja branżą.

Prace pozycjonerskie poprzedzamy szczegółową analizą wybranych słów kluczowych i dla każdego klienta przygotowujemy osobną wycenę.

Jeżeli jesteś zainteresowany poprawieniem widoczności swojej witryny w internecie, napisz do nas. Wstępną analizę i wycenę dostaniesz za darmo: biuro@influencja.pl.

brief

 

WYBRANA REALIZACJA:

 
  Noclegi Zakopane, Podhale  

Villa Kasper - Noclegi

Responsywna strona internetowa dla Villi Kasper, prezentuje cały obiektu za pomocą wykonanych przez naszą firmę zdjęć i spaceru wirtualnego. Całość podana jest w przejrzysty i nowoczesny sposób, który zachęca odwiedzającego do zagłębiania się w treści zamieszczone na stronie internetowej. Strona dodatkowo wyposażona jest w zaawansowany formularz rezerwacji noclegu, który umożliwia podejrzenie dostępności wszystkich pokoi w obiekcie.

 
         
 
 

Znajdź nas na

Influencja na facebook.com Influencja na twitter.com influencja na google.com

Partnerzy

pisanie tekstów hosting nowy sącz