zadzwoń: 730 568 431 zmień kolor na:
Strony Internetowe Nowy Sącz
Firma Oferta Realizacje - Strony internetowe Dysk internetowy  Nowy Sącz Kontakt

Pozycjonowanie stron internetowych

Dobrze zaprojektowana i funkcjonalna strona internetowa to połowa sukcesu. Równie ważna jest jej widoczność w wyszukiwarce Google.

Oferujemy elastyczne finansowo i skuteczne sposoby pozycjonowania stron internetowych. Wykonujemy pozycjonowanie zarówno stron zamówionych u nas jak i stron wykonanych przez firmy trzecie.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Oferujemy atrakcyjne cenowo rozwiązania, dzięki którym płacisz za wymierne wyniki pozycjonowania. Jeżeli Twoja strona pojawia się w wyszukiwarce zbyt nisko - nie będziesz ponosić żadnych kosztów. Przyjazne formy comiesięcznych rozliczeń pozwolą Ci na zwiększenie liczby potencjalnych klientów odwiedzających Twoja stronę internetową, bez nadmiernego obciążania portfela.

Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo wymagające zajęcie, w którym najważniejszą sprawą jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Dzięki znajomości narzędzi Google, podpowiemy frazy najczęściej wpisywane w wyszukiwarki przez użytkowników internetu związane z Twoja branżą.

Prace pozycjonerskie poprzedzamy szczegółową analizą wybranych słów kluczowych i dla każdego klienta przygotowujemy osobną wycenę.

Jeżeli jesteś zainteresowany poprawieniem widoczności swojej witryny w internecie, napisz do nas. Wstępną analizę i wycenę dostaniesz za darmo: biuro@influencja.pl.

brief

 

WYBRANA REALIZACJA:

 
  Wycinanie laserowe, cięcie blach Kraków  

Valor - obróbka metali

Strona internetowa dla firmy Valor, zajmującej się nowoczesnymi metodami cięcia i obróbki metali, w atrakcyjny wizualnie sposób prezentuje nieprzeciętne możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa. Zamiast standardowych zdjęć, głównymi elementami strony są filmy z zakładu produkcyjnego, które w najlepszy z możliwych sposób, przybliżają klientom przekrój oferty zakładu. Strona oprogramowana w technologii RWD z wykorzystaniem najnowszych wersji HTML5 i CSS3.

 
         
 
 

Znajdź nas na

Influencja na facebook.com Influencja na twitter.com influencja na google.com

Partnerzy

pisanie tekstów hosting nowy sącz