zadzwoń: 18 541-77-57 zmień kolor na:
Strony Internetowe Nowy Sącz
Firma Oferta Realizacje - Strony internetowe Dysk internetowy  Nowy Sącz Kontakt

Strony internetowe

Bez dobrze zaprojektowanej strony internetowej nie obejdzie się dzisiaj żadna firma. Jest to pierwszy krok na drodze do pokazania się przyszłym i obecnym klientom.

Własna strona www pozwoli Ci na zaprezentowanie pełnej oferty Twojej firmy czy działalności tanim kosztem, a dzięki spójnym rozwiązaniom zarządzania treścią (CMS) pozwoli zachować jej ciągłą aktualność.

Mobilne strony internetoweOferujemy strony internetowe od najmniejszych wizytówek począwszy, po rozbudowane portale internetowe wyposażone w szereg modułów dodatkowych, tj. bazy produktów, rozbudowanych galerii zdjęć, systemów kalkulacyjnych itp. Jesteśmy w stanie dopasować charakter strony internetowej do działalności firmy oraz obecnych trendów wzornictwa internetowego.

Mobilne strony internetowe

W erze smartfonów i tabletów nie należy zapominać o przygotowaniu wersji strony www na te urządzenia. Świadczy to o nowoczesności i solidności Twojej firmy.

Wykonamy dla Ciebie mobilna stronę internetową z zachowaniem spójności graficznej z wersją desktopową. W przypadku tworzenia przez nasza firmę obydwu wersji strony, zapewniamy elastyczne zarządzanie stronami za pomocą jednego narzędzia administracyjnego.

Responsywne strony internetowe

Jeżeli chciałbyś stworzyć stronę internetową od początku i uniknąć kosztów związanych z jej wersją mobilną, zachęcamy do wykonania witryny responsywnej. Responsywne strony internetowe (Responsive Web Design), dzięki zastosowaniu najnowszych standardów HTML i CSS, dobrze wyglądają niezależnie od rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane.

Posiadanie strony responsywnej świadczy nie tylko o tym, iż Twoja firma idzie z duchem czasu, ale pozwala również na uniknięcie przyszłych kosztów związanych z jej modernizacją, gdyż wszystkie nowe urządzenia pozwalające na przeglądanie zasobów www obsługują technologię stron responsywnych, która jest obecnie obowiązującym standardem.

brief

 

WYBRANA REALIZACJA:

 
  Wyroby hutnicze Bochnia  

Eurostal Południe

Witryna internetowa Eurostal Południe - jednego z największych dostawcy wyrobów hutniczych w południowej Polsce - to przykład responsywnej strony internetowej, która nie traci swoich walorów wizualnych i funkcjonalnych, przy wyświetlaniu na dowolnej wielkości urządzeniach mobilnych. Strona wykonana jest w technologii RWD, oparta na HTML5, CSS3 oraz jQuery. Całość zarządzana jest z poziomu intuicyjnego systemu CMS, który pozwala na szybką edycję i publikację nowych treści na stronie.

 
         
 
 

Znajdź nas na

Influencja na facebook.com Influencja na twitter.com influencja na google.com

Partnerzy

pisanie tekstów hosting nowy sącz